VACUPRESS

Princip činnosti

Nejprve je potřeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny,celulitida i obtížné zmenšení objemu na určitých partiích mají většinou dvě společené základní příčiny.U tukových buněk dojde ke zvětšení a ke shlukům( celulitidě), které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci. Pokud se tomuto problému přidruží a uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě. Co je tedy potřeba pro nápravu?

Přístroj vacupress neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků tak, aby se jejich přirozený metabolismus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevnil podkožní vazivo. Ošetření je navíc podporováno lokálním použitím kvalitní kosmetiky na obličej zn. NIODE, jako např. intenzivní sérum, revitalizační krém, pleťová voda, masky dle typu pleti zn. Janssen.Na tělo se používá gelová emulze hřejivá nebo vitalizační.

Intenzivní sérum- proti vráskám, výrazně omlazující efekt.

Revitalizační krém - působí proti volným radikálům, které způsobují stárnutí pokožky.

Pleťová voda - má silný uklidňující efekt a zároveň působí regenerativně.

Všechny tyto přípravky se vzájemně doplňují a jsou synergické.

Též možno u nás zakoupit k domácímu použití.

 • Nabízíme dva druhy aplikace techniky Vacupress, na tělo a na obličej. 60 minutové ošetření těla obsahuje i lymfatickou masáž, ošetření obličeje v délce 45 minut pak obsahuje obličejovou masku dle výběru.

Obličej a účinky VACUPRESS ošetření

 • redukce středních a odstranění jemných vrásek
 • aktivace kolagenových vláken a navracení pružnosti pleti
 • čištění pleťi

Doporučuje se ošetření o délce 6 procedur. První a druhá procedůra efekt pouze masky. Třetí a čtvrtá procedůra efekt masky a vacupressu. Po páté a šesté procedůře je pleť hydratovaná a vypnutá. Působí jak vacupress tak následující kosmetiky. Pleťová voda - má silný uklidňující efekt a zároveň působí regeneračně. Intenzivní revitalizační a ochranný krém - působí proti volným radikálům, které způsobují stárnutí pokožky. Sérum proti vráskám - intenzivní - výrazně omlazující efekt. Pleťová maska - obsahuje olej, vodu, lipozomy, které pronikají skrz kůži. Ta je pak hladká a vypnutá.

Tělo a účinky VACUPRESS ošetření

 • prevence , odstranění či redukce celulitidy
 • redukce drobných žilek ( metliček)
 • zeštíhlení problematických partií a formování postavy
 • vyhlazení a zpevnění pokožky i po liposukci
 • odbourávání podkožního tuku
 • prevence otékání a zavodnění nohou

Působením vakuových rázů dochází ke stimulaci fibroblastů, buněk, které v tkáni vytvářejí základní pojivové struktury - kolagenová a elastická vlákna.Tato vlákna zajišťují pevnost a pružnost pokožky i vnitřních vazů. U žen rostou kolagenová vlákna převážně kolmo k pokožce. Tím je zajištěno přizpůsobení pokožky např. při těhotenství. U mužů rostou kolagenová vlákna převážně šikmo křížem. Proto mají muži menší sklon k celulitidě. Růst kolagenových vláken lze podpořit a) chemicky - nepoužívá se, b) mechanicky - vacupressy, vibrační plošiny, ultrazvuky atd.

LOKÁLNÍ ZVÝŠENÍ METABOLISMU

Většinu žen trápí nesouměrná postava v oblasti boků, hýždí, vnitřních a vnějších stehen, případně břicha. První po čem ženy sáhnou jsou většinou krémy, náplasti a zázračné pilulky. Po zjištění, že nesplnily jejich očekávání, mnohdy začnou držet drastické diety a k tomu intenzivně cvičí. V tomto okamžiku má tělo větší výdej energie nežli příjem a je nuceno začít spalovat tuky. Nikoli však z míst, kde si to klientka přeje, ale tam kde to je pro tělo nejsnazší. Což je u většiny žen v horní partii těla. Přístrojem NIODÉ VAC III lze velmi výrazně zvýšit metabolismus na problémových partiích těla. Tím je splněn základní předpoklad k zeštíhlení těchto partií. K dosažení dobrého výsledku je nutná spolupráce s klientkou (kvalitní pitný režim, vyšší pohybová aktivita, drobná úprava jídelníčku). Metabolismus není synonymum pro zeštíhlení, ale pro látkovou výměnu. V partii, která má vysoký metabolismus se dobře přeměňuje energie v tuk a naopak. V praxi to znamená, že pokud klientka v průběhu ošetření má větší výdej energie nežli příjem, tělo si bere energii v naprosté většině z ošetřovaných partií. Také to ale znamená, že pokud má klientka v průběhu kůry menší výdej energie nežli příjem, zvětšují se tukové buňky právě v ošetřované partii.

ODSTRANĚNÍ ČI REDUKCE CELULITIDY

Dodnes není jednoznačně prokázán přesný vznik celulitidy. Má se však za to, že základní faktory, které se podílejí na vzniku celulitických shluků jsou:

 • genová dispozice
 • hormonální antikoncepce
 • chemické přísady do potravin (tzv. Éčka)
 • nezdravý životní styl a další ...

Při ošetření dochází k mechanickému oddělení tukových buněk (lipidů) z celulitických shluků. Tímto způsobem se odstraní nebo alespoň výrazně zredukuje celulitida.

DETOXIKACE

Při oddělování tukových buněk z celulitických shluků dochází k vyplavování zbytkových produktů látkové výměny, tzv. metabolitů. Tyto balastní látky jsou lymfatickým systémem přeneseny do krevního řečiště a následně vyloučeny z těla. Při detoxikaci je nutné dodržovat pitný režim.

Po ošetření přístrojem Vacupress je pokožka vždy hladká, pevná a pružná. Bez ohledu na to jaký vedete životní styl.

Informace o cenách ošetření Vacupress naleznete v našem ceníku.