MASÁŽE A LIFTING

Nabízíme masáže šíje, zad, nohou či kompletní masáž. Doplňkem k masážím je rašelinový obklad či manuální lifting obličeje, krku a dekoltu.

Manuální lifting

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážeme bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Jedná se o velice jemnou techniku, šetrnou k pokožce, kterou doprovází prijemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Provadí-li se tato technika pravidelně, je účínek masáže trvalý. Doporučuje se kůra 10-12 ošetření v intervalu 1x - 2x týdne. Poté udržovací ošetření 1x za měsíc.

Účinky

  • vyhlazení vrásek, regenerace, vypnutí a rozjasnění pleti
  • úbytek podkožního tuku
  • detoxikace
  • maximální relaxace

Horké lávové kameny

Masáž teplými lávovými kameny s vonným olejem,která sleduje síť energetických drah a akupunkturních bodů, a tím přináší hluboké uvolnění a ozdravění tělesného a psychického systému.

Baňkování

Masáže - umění doteku

Masáže jsou umění dotyku a jako takové se praktikují již několik let. Studie prokazují kladné účinky masáží jak na fyzické rovině,, tak i na emocionální.

Dotyk je jedním ze smyslů, kterým komunikujeme se světem. Je to velmi důležitý stimul při stresovém napětí.

Náš salon Vám nabízí jak klasické, relaxační a terapeutické masáže dle principů Tradiční medicíny a Ajurvédy, tak i ochutnávku vůní Orientu.

Masáž klasická a relaxační

Slouží především k uvolnění svalů, odstranění únavy a k relaxaci. A to nejen fyzické, ale i psychické. Stres, dlouhodobé přetěžování určitých svalových partií nebo naopak nedostatek pohybu zatěžují náš organismus a důsledkem toho jsou časté bolesti hlavy, šíje nebo zad. Klasická rekondiční masáž pomáhá působením vhodných masérských hmatů stavy mírnit či odstraňovat.Masáž celkově harmonizuje tělo i mysl, uvolňuje svaly po fyzické zátěži a odstraňuje únavu. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, čímž podporuje přorozenou detoxikaci těla.Zároveň zlepšuje stav kůže a zpomaluje příznaky stárnutí..