Služby

 

Poskytujeme profesionální služby v oblasti manikúry, modeláže nehtů, masáží, kosmetiky a péče o tělo či obličej. Využíváme nejmodernější postupy, procedury a přístroje. Neustále se snažíme rozšiřovat portfolio našich služeb k Vaší spokojenosti.

Nabízíme 3 hlavní kategorie služeb:

Vacupress – péče o tělo a obličej
Manikúra a modeláž nehtů
Masáže a lifting
Kosmetické služby

 – BYAS – BIONIC LIFTER

-prodej kosmetických přírodních přípravků zn. Mako Butterfly

– prodej výrobků firmy Solidea

VACUPRESS

Nabízíme dva druhy aplikace techniky Vacupress, na tělo a na obličej. 60 minutové ošetření těla obsahuje i lymfatickou masáž, ošetření obličeje v délce 45 minut pak obsahuje obličejovou masku dle výběru. Ošetření Vacupress se použivá především pro zpevňování pokožky, ostranění či redukce celulitidy, detoxikaci,  lokální zvýšení metabolismu. Více..

Informace o cenách ošetření Vacupress naleznete v našem ceníku.

 

MANIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ

Kromě standardní manikúry nabízíme i gelovou modeláž nehtů. Ta lze obohatit permanentní francií, celobarevným gelem, kamínky, obtisky, třpytkami, P-shine, lakováním gellakem, nehtovým makeupem a jinými zdobeními. Více..

Informace o cenách manikúry a modeláže nehtů naleznete v našem ceníku.

 

MASÁŽE A LIFTING

Nabízíme masáže šíje, zad, nohou či kompletní masáž. Doplňkem k masážím je rašelinový obklad či manuální lifting obličeje, krku a dekoltu. Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážeme bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Provadí-li se tato technika pravidelně, je účínek masáže trvalý. Více..

Informace o cenách masáží a liftingu naleznete v našem ceníku.

 

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Mimo základní kosmetické služby jako například barvení řas a obočí, depilace, laserová kůra nabízíme ošetření ultrazvukovou špachtlí a tzv. Jacquetovu masáž. Špachtle vyčistí do hloubky zvrtdlou kůži, zlepší krevní oběh a dodá pleti mladistvý vzhled. Jacquetova masáž naopak absorbuje maz z mazových žláz a dezinfikuje pokožku. Více..

 

 

 Výrobky a sortiment firmy SOLIDEA 

Výrobky jsou vyrobeny z mikromasážní pleteniny.Podporují účinnou mikromasáž s regenerační a graduovanou kompresí a řadí se mezi specifické léčebné prostředky proti celulitidě nebo např. otokům nohou.Klinické studi prokázaly účinnost a potvrdily ve velmi krátkém čase výsledky – zpevnění pokožky a redukci “ pomerančová kůže „.Veškerý sortiment je také antibakteriální, prodyšný,odol control,termoizolační,tlumící otřesy,dokonale padnoucí a dodavající energii.Jsou vhodné jak na nošení po ošetření Vacupressem , na cvičení nebo na běžné nošení.

Srtiment – mikromasážní kalhoty různých délek,břišní pásy, punčocháče a punčochy, ponožky, podkolenky nebo speciální řada pro těhotné.

Ceny vč.zboží možno zjistit u nás v salonu nebo po telefonu.

      

 BYAS – BIONIC LIFTER

 

Přirozeně jemný a zároveň vysoce efektivní.K e každé pokožce je vyjímečně jemný bez injekcí a skalpelu.

Současný jemný přísun kosmetických účinných látek do hlubších vrstev pokožky pomocí iontoforézy patří mezi nejúspěšnější metody kosmetického průmyslu na celém světě…

Byas purifying sérum je účinné, s negativně polarizovanými speciálními látkami, které BIONIC LIFTER s galavanickým proudem fungující iontoforézou dostane do hlubších vrstev, kde vyvinou jedinečný čistící a detoxikační účinek.

Čistí Vaše buňky zevnitř a odstraňuje škodlivé nečistoty

Aktivuje metabolismus buněk, cirkulaci krve a lymfy

Odstraňuje odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky

Vysokoúčinné speciální látky- Ionizovaný fibrostimulin– zvyšuje aktivitu fibroblastů,přírodní hydratační faktor (NMF)- zvyšuje vlastní produkci kolagenu a elastinu buněk,hydrolizovaný kolagen- zvyšuje hustotu kolagenových vláken a fibroblastů, stimuluje regeneraci buněk, obnovuje rovnováhu vlhkosti pokožky, pokožka bude jemná a pružná…

Byas Rejuvenating sérum – účinné látky

kyselina Hyaluronová- je schopná vázat až 1000x násobně víc vlhkost, reaktivuje produkci fibroblastů,stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu v organismu, dodá pleti hebkost, má silný účinek proti vráskám..

Bioflavonoidy– antioxidanty zneškodní volné radikály, dodají pleti bioaktivní látky

Fibrostimulin- zvyšuje hustou kolagenových vláken a fibroblastů, podporuje obnovu buněk..

Denní krém- speciálně vyvinutý komplex živin velmi bohaty na vitamíny a minerály, extrakt z hnědé řasy, bohaty na esenciální mastné kyseliny ( omega 3, omega 6), podporuje přirozenou ochrannou funkci pokožky proti ztrátě vlhkosti, zlepšuje pružnost pokožky zabráněním snižení kolagenových vláken. Řasa výtažek – Eryngium Maritimum má regenerační vlastnosti, chrání pokožku před volnými radikály, stimulije syntézu kolagenu a elastinu, zlepšuje tón a strukturu  pokožky, stimuluje obnovu buněk…

 

 

 

 

Informace o cenách kosmetických služeb naleznete v našem ceníku.